Video-Tec Poznań

KONFERANSJER-DJ Wesela


Szukasz wyjątkowego i pewnego prezentera, DJ-a który dostarczy najlepszą muzyką do tańca i dobrze poprowadzi imprezę ? Dobrze trafiłeś.
Zaskoczę Cię już w trakcie uroczystości swoją klasą, elegancją i klimatem muzycznym, wyczuciem, którego nie da się wyczytać w książkach. Poza tym najlepsze na rynku liniowe nagłośnienie oraz oświetlenie dopełni wszystko.

Najlepszy DJ i wodzirej na wesele

Na początek jedna z opinii klientów:
Mateusz Wyzujak & Małgorzata Jakubowska-Wyzujak
„Panie Krzysztofie, gdyby ktoś kiedyś zastanawiał się czy skorzystać z Pańskich usług, proszę podać mu (czy też im) mój numer telefonu. Wytłumaczę, jak wielkim będzie to błędem, jeśli tego nie zrobi (tudzież nie zrobią). Pozdrawiamy serdecznie! 11/10 😉”

Dobrze poprowadzona impreza to klucz do udanej zabawy.  Ważne, aby był to naprawdę profesjonalny konferansjer i mogę Państwa zapewnić, że doskonale sprawdzam się w tej roli. Zadbam o znakomite samopoczucie gości. Zdaję sobie sprawę, że aby to osiągnąć potrzebne jest indywidualne podejście.

Konferansjer

Dobry DJ to osoba wychowana na najlepszej muzyce. Gram utwory z różnych lat, od swingu aż po muzykę współczesną nawet z domieszką rocka.
Gram tanecznie, wszystko co łatwe i przyjemne, bawię się tym, że innym sprawiam przyjemność swoją wiedzą muzyczną.
Każda impreza jest dla mnie inna. Zawsze dobieram muzykę na bieżąco, według oczekiwań bawiących się.
Muzykę prezentuje z oryginalnych płyt, co wymaga większych nakładów finansowych i mojej pracy podczas imprezy, w efekcie dając najwyższą jakość dźwięku. Stara szkoła najlepszych prezenterów.
Dysponuję super nagłośnieniem liniowym.
Dbam o najmniejsze szczegóły.  Oświetlenie, głowy sceniczne może być dym oraz bańki wszystko w cenie.

Organizuję w trakcie imprezy konkursy, zabawy zgodnie z ustaleniami, życzeniami.

Pasja połączona z pracą owocuje zadowoleniem wielu klientów (opinie)

DJ na udane wesele

Możliwe są listy ulubionych przebojów klienta. Może być nawet bez disco polo lub tylko z disco polo lub na rockową nutę. Wszystko jest do ustalenia z klientem. W muzyce nie ma dla mnie tajemnic.
Działam legalnie, wystawiam rachunki.

TERMINY koniecznie proszę pytać.
Zapytaj przez formularz kontaktowy,  e’mailem , Facebook’u lub najszybciej  tel. 603 222 525