Video-Tec Poznań

KONFERANSJER-DJ Wesela


Zaufało wiele par i się nie zawiodło, zaufajcie i Wy 🙂

 

Jestem DJ-em, który nie reklamuje się filmikami lecz robi bardzo dobrą usługę bez ubarwiania i pakowania w kolorowy klip.

Jak ważna jest odpowiednio dobrana oprawa muzyczna wiem najlepiej. Świadomy powierzonej odpowiedzialności gram zawsze muzykę dla każdego tak że nawet Ci co nie tańczą po pewnym czasie uczestniczą w szalonej imprezie za sprawą porywających rytmów. Jestem otwarty na sugestie i impreza ma taką muzykę jaką oczekują bohaterowie.

Dysponuję profesjonalnym oświetleniem oraz nagłośnieniem liniowym, które ubarwi państwa imprezy i specjalne wydarzenia.

Najlepszy DJ i wodzirej na wesele

Może jedna z opinii klientów:
Mateusz Wyzujak & Małgorzata Jakubowska-Wyzujak
„Panie Krzysztofie, gdyby ktoś kiedyś zastanawiał się czy skorzystać z Pańskich usług, proszę podać mu (czy też im) mój numer telefonu. Wytłumaczę, jak wielkim będzie to błędem, jeśli tego nie zrobi (tudzież nie zrobią). Pozdrawiamy serdecznie! 11/10 😉”

Jako DJ z pasją i wiedzą dbam o najmniejsze szczegóły. Oświetlenie, głowy sceniczne, oferuję również dym oraz bańki – wszystko w cenie. Organizuję w trakcie imprezy konkursy, zabawy zgodnie z ustaleniami i życzeniami moich Klientów.

Doświadczenie i wyczucie owocuje zadowoleniem wielu klientów (opinie).

DJ na udane wesele- dobry wybór

Możliwe jest stworzenie listy ulubionych przebojów klienta. Wszystko jest do ustalenia z klientem. W muzyce nie ma dla mnie tajemnic.
Działam legalnie.
TERMINY koniecznie proszę pytać.
Zapytaj przez formularz kontaktowy,  e-mailem ,

najszybciej przez Facebook

Tel. 603 222 525