Video-Tec Poznań

KONFERANSJER-DJSzukasz wyjątkowego i pewnego prezentera, DJ-a który dostarczy najlepszą muzyką do tańca i dobrze poprowadzi imprezę ? To dobrze trafiłeś.
Zaskoczę Cię już w trakcie uroczystości swoją klasą, elegancją i klimatem muzycznym, wyczuciem, którego nie da się wyczytać w książkach. Poza tym najlepsze na rynku liniowe nagłośnienie oraz oświetlenie dopełni wszystko.

Najlepszy DJ i wodzirej na wesele

Na początek jedna z opinii klientów:
Mateusz Wyzujak & Małgorzata Jakubowska-Wyzujak
„Panie Krzysztofie, gdyby ktoś kiedyś zastanawiał się czy skorzystać z Pańskich usług, proszę podać mu (czy też im) mój numer telefonu. Wytłumaczę, jak wielkim będzie to błędem, jeśli tego nie zrobi (tudzież nie zrobią). Pozdrawiamy serdecznie! 11/10 😉”

Dobrze poprowadzona impreza to klucz do udanej zabawy. Konferansjer jest osobą, która zadba o to, aby wszyscy świetnie spędzili czas. Ważne, aby był to naprawdę profesjonalny konferansjer i mogę Państwa zapewnić, że doskonale sprawdzam się w tej roli. Zadbam o znakomite samopoczucie gości. W tak wyjątkowym dniu jak ślub, z całą pewnością potrzebny będzie sprawdzony wodzirej na wesele, który zachęci wszystkich do wspólnego tańca. Zdaję sobie sprawę, że aby to osiągnąć potrzebne jest indywidualne podejście. Jako najlepszy DJ na Państwa imprezę zagram dostosowane do okazji utwory. Ważne jest bowiem, aby DJ ubogacał proponowaną muzyką wieczór i reagował na bieżąco na sytuację na parkiecie. Warto również zwrócić uwagę na prowadzenie zabawy nie tylko podczas wesela, bo przyda się chociażby DJ na studniówki. Dla młodzieży dobra muzyka do zabawy to podstawa!

Szukasz osoby która dobrze się prezentuje, poprowadzi niezapomnianą imprezę weselną, rodzinną, rocznicę ślubu, 18-tkę?

Dobrze trafiłeś! Dobry DJ to osoba wychowana na najlepszej muzyce. Gram utwory z różnych lat, od swingu aż po muzykę współczesną.
Gram tanecznie, wszystko co łatwe i przyjemne, bawię się tym, że innym sprawiam przyjemność swoją wiedzą muzyczną.
Każda impreza jest dla mnie inna. Zawsze dobieram muzykę na bieżąco, według oczekiwań bawiących się.
Nie gram tylko z laptopa playlisty, jak robi to większość, lecz puszczam muzykę z oryginalnych płyt, co wymaga większych nakładów finansowych i mojej pracy podczas imprezy, w efekcie dając najwyższą jakość dźwięku.
Dysponuję najlepszym obecnie nagłośnieniem liniowym, które jest poezją dla uszu.
Dbam o najmniejsze szczegóły. Podstawą jest dla mnie bardzo dobre oświetlenie, dym oraz bańki. Wszystko jest w cenie.

Prezentując utwory, wykorzystuję wiedzę muzyczną. Czasami mówię ciekawostki o wykonawcach i utworach.
Organizuję w trakcie imprezy konkursy, zabawy zgodnie z ustaleniami, życzeniami.

Pasja połączona z pracą owocuje zadowoleniem wielu klientów. Zapraszam do czytania opiń mojej pracy, wystawionych przez klientów.
Obsługuję WESELA, imprezy firmowe, eventy, bankiety, 18-tki, studniówki, rocznice ślubu, sylwestry, andrzejki itp.
Jako najlepszy DJ mam doświadczenie w prowadzeniu małych i dużych imprez, nawet dla kilku tysięcy osób takich jak np. festyny, plenery, miejskie sylwestry.

Możliwe są listy ulubionych przebojów klienta. Może być nawet bez disco polo lub tylko z disco polo lub na rockową nutę. Wszystko jest do ustalenia z klientem. Możesz mi zaufać i o nic się nie martwić. Jeśli potrzebny jest Ci na przykład DJ na wesele w Poznaniu i okolicach, stanę na wysokości zadania. W muzyce nie ma dla mnie tajemnic. Znam utwory z różnych stron świata, posiadam wyczucie klimatów, gwarantuję zadowolenie.
Działam legalnie, wystawiam rachunki.

Z A P R A S Z A M 🙂

TERMINY 2019 – koniecznie proszę pytać nie wszystkie wolne.
Zapytaj e’mailem , na Facebook’u też jestem lub tel. 603 222 525
Aktualne nagłośnienie liniowe po prawej – najwyższa pólka 2800W.
Po lewej to co było dotychczas