Video-Tec Poznań

KONFERANSJER-DJ Wesela


 

Potrzebny ci wodzirej na wesele, konferansjer, najlepszy DJ – ktoś, kto z charyzmą, zaangażowaniem i pewnością siebie poprowadzi twoje wesele, imprezę urodzinową lub inne, ważne dla ciebie wydarzenie? Potrzebujesz prezentera, który zabawi twoich gości, gwarantując im niezwykłą zabawę i wspomnienia? Dobrze trafiłeś.

Zaskoczę Cię już w trakcie uroczystości swoją klasą, elegancją i klimatem muzycznym, a także wyczuciem, którego nie da się wyczytać w książkach. Jako najlepszy DJ dbam o najmniejsze szczegóły. Zdaję sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywaj oprawa sceniczna. Dysponuję profesjonalnym oświetleniem oraz nagłośnieniem liniowym, które ubarwi państwa imprezy i specjalne wydarzenia.

Najlepszy DJ i wodzirej na wesele

Na początek jedna z opinii klientów:
Mateusz Wyzujak & Małgorzata Jakubowska-Wyzujak
„Panie Krzysztofie, gdyby ktoś kiedyś zastanawiał się czy skorzystać z Pańskich usług, proszę podać mu (czy też im) mój numer telefonu. Wytłumaczę, jak wielkim będzie to błędem, jeśli tego nie zrobi (tudzież nie zrobią). Pozdrawiamy serdecznie! 11/10 😉”

Dobrze poprowadzona impreza to klucz do udanej zabawy. Ważne, aby zajął się nią profesjonalny konferansjer i mogę Państwa zapewnić, że doskonale sprawdzam się w tej roli. Zadbam o znakomite samopoczucie gości. Zdaję sobie sprawę, że aby to osiągnąć potrzebne jest indywidualne podejście. Dobry DJ jest równoznaczny z dobrą zabawą. W zakładce opinie mogą Państwo znaleźć szereg pozytywnych wypowiedzi na temat mojej pracy.

Konferansjer

Konferansjer

Idealny DJ na wesele i inną uroczystość to osoba wychowana na najlepszej muzyce. Gram utwory z różnych lat, od swingu aż po muzykę współczesną, nawet z domieszką rocka. Gram tanecznie; wszystko, co łatwe i przyjemne, lubię sprawiać przyjemność innym. Każda impreza jest dla mnie inna. Zawsze dobieram muzykę na bieżąco, według oczekiwań bawiących się.

Muzykę prezentuje z oryginalnych płyt, co wymaga większych nakładów finansowych i mojej pracy podczas imprezy, w efekcie daje to najwyższą jakość dźwięku. Stara szkoła najlepszych prezenterów. Dysponuję super nagłośnieniem liniowym.

Jako dobry DJ dbam o najmniejsze szczegóły. Oświetlenie, głowy sceniczne, oferuję również dym oraz bańki – wszystko w cenie. Organizuję w trakcie imprezy konkursy, zabawy zgodnie z ustaleniami i życzeniami moich Klientów.

Pasja połączona z pracą owocuje zadowoleniem wielu klientów (opinie).

DJ na udane wesele

DJ na wesele to coraz popularniejsza forma, która z powodzeniem zastępuje tradycyjne zespoły muzyczne. Jako wodzirej na wesele dbam o to, aby Para Młoda i zaproszeni goście świetnie się bawili. Możliwe jest stworzenie listy ulubionych przebojów klienta. Na życzenie może być nawet bez disco polo, lub tylko z disco polo, albo na rockową nutę. Wszystko jest do ustalenia z klientem. W muzyce nie ma dla mnie tajemnic.
Działam legalnie, wystawiam rachunki.
TERMINY koniecznie proszę pytać.
Zapytaj przez formularz kontaktowy,  e-mailem , Facebooku lub najszybciej  tel. 603 222 525